Bērnu mākslas izstādes – konkursa „LIDICE 2019” rezultāti

Kā katru gadu, arī šogad Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolēni tika aicināti piedalīties 47. Starptautiskajā bērnu mākslas izstādē – konkursā „LIDICE 2019”. Par izstādes tēmu tika izvēlēta ķīmija. 2019.gadā apritēs 150 gadi no brīža, kad tika izveidota ķīmiķa Dmitrija Mendeļejeva elementu periodiskā sistēma, kas caurvij mūsu ikdienas dzīvi, sākot no apavu zolēm, asfalta uz ceļa, līdz skaistai uguņošanai debesīs. Konkursa darbos oriģināli atveidots viss, kas saistās ar bērnu izpratni par ķīmiju ikdienas sadzīvē, krāsās, atklājumos, apkārtējās vides norisēs, izzinot tās nozīmi un ietekmi.  

 Žūrijas komisijas uzdevums bija noteikt labākos darbus izvirzīšanai konkursa 2. kārtai Latvijā. Konkursa trešā, noslēguma kārta, norisināsies Čehijā.

No Tukuma 3. pamatskolas 2. kārtai tiek izvirzīts Kitijas Folkmanes darbs “Iepērcies ar prātu – Sargā savu zemi!” Kitija ieguvusi atzinību.

Apsveicam un lepojamies! 

Paldies skolotājai Lailai Matīsai!

Prieks arī par skolēniem, kuri konkursā guvuši pateicības par piedalīšanos skolotājas L. Lēnertes – Šteinas un skolotājas L. Matīsas vadībā: S. Priedītis, A. Ķere, E. Celma, Ņ. Grigorjevs, L. Korņejeva, U. Priedītis, M. Priedīte, A. Aņisimovs, E. Līcis, E. Rasmus, V. Sekerdeja, E. Martinova, R. Butkus, R. Siliņa, E. Parfenoviča, R. Vecvagars, M. Puķe, A. Zcirgzdiņa, M. Merkuļjeva, A. Mahta, I. Majevska, I. Vigule, S. Čebikina.